שכונה עונה 2 פרק 3


פרק חדש של שכונה עונה 2 לצפייה ישירה סדרת הדרמה חוזרת בעונה שנייה בערוץ ניקולודיאון לילדי הוט ובמרכז עלילת שכונה עונה 2 פרק 3 עומדים תושבי השכונה ביישוב נרקיס, שלאחר התקופה הסוערת שחלפה על התושבים, הגיעו סוף סוף הימים הטובים והשקטים. משפחת בן דוד נקייה מחובות ופנויה להמשיך בחייה, הם מגייסים את ויקי לצה"ל, והיא נערכת לשינויים טובים בחייה בתור האחות החיילת במשפחת בן דוד. טדי שיינפלד בורח ומותיר אחריו את סוזי, אדם ונמרוד, צנועים וחביבים מכפי שהיו אי פעם, והם נאלצים להתמודד עם קשיי המציאות הלא פשוטים. אך הגרלת לוטו אחת, גורמת לבני משפחת שיינפלד במהרה מאוד להרוויח את ההון שלהם בחזרה ולחזור לעצמם. החיים של כל הדמויות השתנו, וזה משפיע ומשנה את העלילה כולה.

תקציר שכונה עונה 2 פרק 53 - האגודה להצלת צבי הים: הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה.

שכונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה:
מודעה
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.

נטרלו את חוסם הפרסומות באתר על מנת שיוצג עבורכם התוכן המבוקש.


ראשונים ברשת: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה באיכות HD. המשיכו לעקוב אחרינו ותצפו בפרקים מודלפים לפני כולם ברשת. שתפו לחברים.

אתר זה מותאם לצפייה בנייד. כדי להגדיל את הוידאו, לחצו על 

>> שכונה עונה 2 פרק 4 >>

מיוחד לגולשים שלנו: קבלו את שיר הסיום של פרק 3.

4 תגובות:

  1. תודה רבה אתר מושלם!

    השבמחק
  2. כל הכבוד אתר ישר ולא שקרן יש את כל אלה שאומרים הפרק המלא ואין כלום כל הכבוד

    השבמחק
  3. אני נהנה מכל רגע באתר יש לפעמים תקלות אך חוץ מזה אתר טוב מאוד ^_^

    השבמחק