שכונה פרק 34


פרק חדש של שכונה לצפייה ישירה סדרת נוער חדשה של הוט (HOT) וגיורא חמיצר בערוץ ניקלודיאון, שבמרכז עלילת שכונה פרק 34 לצפייה ישירה היא מזכירה לנו מעט את הסדרות הנוסטלגיות עליהן גדלנו בסגנון החבר'ה הטובים שנעלמו לנו מהמסך, סדרות שמראות גם את הצדדים הפחות יפים, שהטלוויזיה מנסה להסתיר ולחסוך מאיתנו פעמים רבות. מה שלרוב מאפיין את יצירותיו של חמיצר הן העובדות שהוא כותב על מדע בדיוני ומלהק פרצופים אנונימיים שטרם נראו על המסך. השקפת המציאות ב"שכונה" מייחדת אותה לעומת הסדרות השונות שמתבססות על נסיעות בזמן, אנרגיית למדא ודברים כאלו ואחרים. באשר לליהוק, חמיצר שמר על עקביות. הפרצופים החדשים עומדים להפוך לכוכבי הנוער הבאים. הסדרה כוללת בין היתר את השחקנים אסף הרץ, עומר גולדמן, תותי ניניו, יוסי מרשק, עירית קפלן, נטלי עטיה, ניר חלפון, טום יפת, אשרת אינגשט ועוד.

תקציר שכונה פרק 34 - הסוס של חוליו: הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה. בתיכון לומדים שתי הקבוצות וביניהם מאבק מתמשך, עד איתן.

שכונה פרק 34 לצפייה ישירה:
הפרק המלא יעלה בקרוב בעמוד זה. עשו לייק ושתפו את האתר ותהיו הראשונים ברשת לצפות בפרק המלא. אם הפרק יודלף, נעדכן אתכם.ראשונים ברשת כמו תמיד: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה ישירה מהמחשב, הפלאפון והטאבלט. המשיכו לעקוב אחרינו, ותצפו בפרקים מלאים לפני כולם.

34 תגובות:

 1. אתר מלך כי הראל מלך

  השבמחק
 2. יאללה איזה מתח!:)

  השבמחק
 3. מסכן אודי

  השבמחק
 4. אתר אדיר אין דברים כאלה

  השבמחק
 5. וואו איזה סדרה נדירה

  השבמחק
 6. איזה מתח!
  מי היה חושב שסוזי תגלה שזה אודי ולא חוליו דה-סילבה

  השבמחק
 7. אדירררררר

  השבמחק
 8. ליה המלכה והראל המלך אתר שווה ברמות ותודה

  השבמחק
 9. אתר תותח! אין דברים כאלה
  איזה מתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  השבמחק
 10. יואו איזה מתחחוזה באמת אתר מהמםם ומקסים

  השבמחק
 11. אתר מדהים

  השבמחק
 12. אין דברים כאלה

  השבמחק
 13. איזה מתח אין דברים כאלה לו יכולה לחכות

  השבמחק
 14. אתר מושלם מהממם

  השבמחק
 15. אתר מהמםםם!

  השבמחק
 16. אין לכם חיים במקום להגיד ראשון כול הזמן -.-

  השבמחק
 17. אתר אשששששש

  השבמחק
 18. יואוווו איזה מתח

  השבמחק
 19. יאיו זה מתח אפשר מכונת זמן לעתיד

  השבמחק
 20. אתר מושלםם תודה וואי איזה מסכן חוליו חחח

  השבמחק
 21. תודה תודה

  השבמחק
 22. איזה באסה!!!!!

  השבמחק