שכונה פרק 25


פרק חדש של שכונה לצפייה ישירה סדרת נוער חדשה של הוט (HOT) וגיורא חמיצר בערוץ ניקלודיאון, שבמרכז עלילת שכונה פרק 25 לצפייה ישירה היא מזכירה לנו מעט את הסדרות הנוסטלגיות עליהן גדלנו בסגנון החבר'ה הטובים שנעלמו לנו מהמסך, סדרות שמראות גם את הצדדים הפחות יפים, שהטלוויזיה מנסה להסתיר ולחסוך מאיתנו פעמים רבות. מה שלרוב מאפיין את יצירותיו של חמיצר הן העובדות שהוא כותב על מדע בדיוני ומלהק פרצופים אנונימיים שטרם נראו על המסך. השקפת המציאות ב"שכונה" מייחדת אותה לעומת הסדרות השונות שמתבססות על נסיעות בזמן, אנרגיית למדא ודברים כאלו ואחרים. באשר לליהוק, חמיצר שמר על עקביות. הפרצופים החדשים עומדים להפוך לכוכבי הנוער הבאים. הסדרה כוללת בין היתר את השחקנים אסף הרץ, עומר גולדמן, תותי ניניו, יוסי מרשק, עירית קפלן, נטלי עטיה, ניר חלפון, טום יפת, אשרת אינגשט ועוד.

תקציר שכונה פרק 25 - פריצי חלק א': הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה. בתיכון לומדים שתי הקבוצות וביניהם מאבק מתמשך, עד איתן.

שכונה פרק 25 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.ראשונים ברשת: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה ישירה מהמחשב, הפלאפון והטאבלט. המשיכו לעקוב אחרינו, ותצפו בפרקים מלאים לפני כולם ברשת!

13 תגובות:

 1. וואי איזה מתח

  השבמחק
 2. ראשונה!! אתר אתר מעולההה , טליה (:

  השבמחק
 3. אתה לא ראשון שי אהרון

  השבמחק
  תשובות
  1. די כבר עם הראשון שני הזה...מה זה משנה.. מה אתם קטנים

   מחק
 4. יאו אני לא מאמין איך אגם וויתר על אגם היא כוסית

  השבמחק
  תשובות
  1. אגם ויתר על אגם? אידיוט...

   מחק
 5. אני מחוברת

  השבמחק
 6. מה אתם ילדים קטנים אז מה אם הוא טעה תהרגו אותו

  השבמחק
 7. יואו איזה פרק!!! אגם מקווה שאת רואה אני אוהבת אותתך תשלחי לי בבקשה הודעה 0528350631 או שתתקשרי אליי אבל בבקשה לא בשעות הערב אני עושה כל יום מרתון שכונה ואחר כך הולכת לישון אני מתחננת שתתקשרי אליי לפחות בין 2 ל4 ואני בטוחה שאת רואה את זה אז בבקשה ממך אל תתעלמי!!!!!!!!

  השבמחק