שכונה פרק 16


פרק חדש של שכונה לצפייה ישירה סדרת נוער חדשה של הוט (HOT) וגיורא חמיצר בערוץ ניקלודיאון, שבמרכז עלילת שכונה פרק 16 לצפייה ישירה היא מזכירה לנו מעט את הסדרות הנוסטלגיות עליהן גדלנו בסגנון החבר'ה הטובים שנעלמו לנו מהמסך, סדרות שמראות גם את הצדדים הפחות יפים, שהטלוויזיה מנסה להסתיר ולחסוך מאיתנו פעמים רבות. מה שלרוב מאפיין את יצירותיו של חמיצר הן העובדות שהוא כותב על מדע בדיוני ומלהק פרצופים אנונימיים שטרם נראו על המסך. השקפת המציאות ב"שכונה" מייחדת אותה לעומת הסדרות השונות שמתבססות על נסיעות בזמן, אנרגיית למדא ודברים כאלו ואחרים. באשר לליהוק, חמיצר שמר על עקביות. הפרצופים החדשים עומדים להפוך לכוכבי הנוער הבאים. הסדרה כוללת בין היתר את השחקנים אסף הרץ, עומר גולדמן, תותי ניניו, יוסי מרשק, עירית קפלן, נטלי עטיה, ניר חלפון, טום יפת, אשרת אינגשט ועוד.

תקציר שכונה פרק 16: הסדרה פותחת סביב חייהם של משפחת בן דוד, אב אלמן עם חמישה ילדים בגילאים שונים, החיים במועצה האזורית נרקיס, שם גרים האנשים העשירים ביותר עם וילות ובתים שנפרסים על פני דונמים רבים בעוד שמעבר לרחוב, ישנו בניין ישן המחולק לדירות רבות בהם גרים אנשים עניים ומשפחת בן דוד היא אחת מהן. הסדרה מספרת על משה בן דוד, המכונה בנדה, אשר חייב להשיג חצי מיליון שקל על מנת לא להישלך לכלא. ברגע יאוש המשפחה מוצאת דרך יצירתית וחכמה לבטל את החוב והיא זיוף מותו של בנדה. מעבר לחומה המפרידה בין ה"שכונה" לבין מחוז "נרקיס", חיה לה משפחת שינפלד שאימם ראש המועצה. בתיכון לומדים שתי הקבוצות וביניהם מאבק מתמשך, עד שאיתן, מתאהב בויקי.

שכונה פרק 16 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.


נטרלו את חוסם הפרסומות באתר זה, על מנת שיוצג עבורכם התוכן.
15 תגובות:

 1. שכונה הסדרה הכי טובה בעולם

  השבמחק
 2. סדרה מושלמתתתתת

  השבמחק
 3. סידרה נחמדה אבל אם היו שמים עוד עשירים חוץ ממשפחת שינפלד המושלמת והיו עושים חבורה של עשירים והיו מראים אותם יותר מאשר עכשיו אז היה פי 1000 יותר מעניין

  השבמחק
  תשובות
  1. ואז זאת הייתה סדרה של 60 דקות לפרק?

   מחק
  2. מאיפה לך ? את לא מבינה בכלום ובטח שלא בכתיבת סדרות. סדרה מעולה וזה ממש מיותר.

   מחק
  3. אימאלה הסוף מפחיד ברמות יחיעם הפחיד אותי

   מחק
 4. יואו אימלה
  איך אני נבהלתי מיחיעם
  אותי זה בכול זאת הוא

  השבמחק
 5. וואלה אני לא יגלה לכם אבל יחיעם הוא הלמוט

  השבמחק
 6. קפצתי מסוף איזה פחד!!!

  השבמחק
 7. חיים שלי שכונה וויקי

  השבמחק